HOWSTODAY: Jūsu uzticamais partneris mājas labiekārtošanā

Ievietošanas laiks: 2023-07-18

PULUOMIS Jūsu uzticamais partneris mājas labiekārtošanā1

Ningbo YUSING Group, kas dibināta 1996. gadā, ir pilnībā piederošs valsts augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas atrodas Jiangshan Town, Yinzhou rajonā, Ningbo, Džedzjanā.Ar vairāk nekā 1200 darbiniekiem un pašu uzbūvētu rūpnīcu 78 000 kvadrātmetru platībā tas šobrīd ir viens no lielākajiem apgaismojuma un elektrotehnikas ražotājiem nozarē.Mūsu uzņēmums integrē pētniecību un attīstību, veidņu ražošanu, ražošanu, detaļu apstrādi, montāžu un pārdošanu.Mēs esam ieviesuši pilnībā automatizētas ražošanas līnijas un produktu kvalitātes pārbaudes iekārtas, lai nodrošinātu nevainojamu mūsu produktu darbību visā piegādes ķēdē un nodrošinātu vienas pieturas pakalpojumus globālajiem klientiem.
Pateicoties jaudīgām progresīvām tehnoloģijām, izsmalcinātu dizainu, izcilu meistarību, izcilu kvalitāti un profesionālu komandu, mūsu produkti ir kļuvuši par dažu zīmolu klientu, lielveikalu, ķēžu veikalu, sabiedrisko vietu, iekštelpu un āra apdares u.c. pirmo izvēli.
Šobrīd YUSING grupas komandai ir starptautiska perspektīva, un to vada stratēģiskais mērķis "Viena josta, viens ceļš", lai apmierinātu cilvēku tiekšanos pēc brīnišķīga un veselīga dzīvesveida.Mēs esam apņēmušies kalpot sabiedrībai un ar neatlaidīgiem centieniem veidot nacionālu zīmolu.

PULUOMIS Jūsu uzticamais partneris mājas labiekārtošanā8

Ningbo Howstoday Imp.&Exp.Co., LTD.Ir Ningbo Yusing grupas meitasuzņēmums, kas tika dibināts 1996. gadā. Mēs esam veltīti sadzīves tehnikas un plaša patēriņa elektronikas izstrādājumiem, apņēmoties nodrošināt mūsu klientus ar augstas kvalitātes, inovatīviem un uzticamiem produktiem.

Lai vislabāk apmierinātu dažādu klientu vajadzības visā pasaulē, esam izveidojuši virkni iekšējo pamatiekārtu, tostarp SCM centru, pētniecības un attīstības centru, iekšējās laboratorijas, kā arī neatkarīgus zināmus trešo pušu pārbaudes uzņēmumus, kas ļauj mums uzturēt vitalitāte produktu dizainā un izstrādē, kvalitātes nodrošināšanā un kontrolē, kā arī tehnoloģiskajās inovācijās.

Mūsu uzņēmums piešķir lielu nozīmi kvalitātes vadībai un vides aizsardzībai, un ir ieguvis vairākus auditus un sertifikātus, piemēram, BSCI, ISO9001, ISO14001, ISO45001 un CE, RoHS, Erp, FCC, UL, SAA utt..., kas pierāda mūsu stingrās prasības. atbilstība attiecīgajiem starptautiskajiem standartiem, specifikācijām un drošības standartiem.

Kā neatlaidīgi augošs un augošs uzņēmums mēs vienmēr esam apņēmušies nodrošināt saviem klientiem izcilus produktus un pakalpojumus.Mūsu komanda nepārtraukti cenšas ieviest jauninājumus un tiecas pēc tehniskās izcilības un klientu apmierinātības.

Uzņēmumā HOWSTODAY mēs esam apņēmušies nodrošināt jums visaugstākās kvalitātes pakalpojumus un produktus.Mūsu komanda nenogurstoši strādā, lai katrs klients saņemtu izcilu klientu apkalpošanu un būtu pilnībā apmierināts ar savu pirkumu.Varat mums uzticēties, lai mēs nodrošināsim izcilību visos jūsu biznesa aspektos.Aicinām sazināties ar mums, ja rodas jautājumi vai pārrunāt potenciālās partnerības iespējas!

1. Vai esat ražotājs vai tirgotājs?

Mēs esam ražošanas un tirdzniecības uzņēmums ar vairāk nekā 26 gadu pieredzi un bagātīgiem resursiem.Mūsu rūpnīca atrodas Ningbo, un tā platība ir 780 000 kvadrātmetru.Mums ir daudz uzticamu un kvalificētu piegādātāju.Pamatojoties uz mūsu esošo produktu līniju, mēs maksimāli integrējam resursus, lai nodrošinātu klientiem vislabāko kvalitāti un bezrūpīgu pakalpojumu.

2. Vai jūs pieņemat OEM/ODM pasūtījumus?

Jā, mums ir spēcīga izstrādes komanda, kas sniedz OEM / ODM pakalpojumus.

3. Kādi ir jūsu maksāšanas noteikumi?

Mēs galvenokārt pieprasām TT, LC un atvērtu kontu.Ja jums ir īpašas vajadzības, ir apspriežami arī citi maksājuma noteikumi.

4. Kādi ir jūsu galvenie pārdošanas tirgi?

Mūsu produkti ir eksportēti uz vairāk nekā 100+ valstīm un reģioniem, piemēram, Eiropu, Austrāliju, Ziemeļameriku, Dienvidameriku, Tuvajiem Austrumiem utt. Un mēs esam ieguvuši uzticību un labu reputāciju visā pasaulē.

5.Vai jums ir kādi sertifikāti un pārbaudes ziņojums par jūsu produktiem?

Visiem mūsu produktiem ir CE sertifikācija, un dažiem ir CB, ETL, UL, ROHS, CCC, REACH, lai tie atbilstu dažādu reģionu standartiem.Mēs arī izturējām ISO9001 un BSCI kvalitātes vadības sistēmu sertifikācijas auditu.Ja jums ir citas vajadzības, lūdzu, sazinieties ar mums.

6.Kādas krāsas jūs varat pielāgot?

Visas īpašās krāsas var pielāgot atbilstoši jūsu prasībām.Jūtieties brīvi iesniegt pieprasījumu.

7. Vai mēs varam saņemt atbilstošu atbalstu, ja mums ir sava tirgus pozīcija?

Jā, mēs jūs 100% atbalstīsim, lai palīdzētu pielāgoties jūsu pozīcijai tirgū.Lūdzu, informējiet mūs par jūsu tirgus vajadzībām, mums ir pieredzējusi un profesionāla pārdošanas komanda, kā arī spēcīga pētniecības un attīstības komanda, lai pielāgotu jums labāko risinājumu.

8. Vai jūs sniedzat katalogus un paraugus?Kā es varu tos iegūt?

Jā, mēs nodrošinām e-katalogus un paraugus.Nosūtiet mums pieprasījumu un sazinieties ar mūsu pārdošanas grupu, viņi nosūtīs jums pieprasītos katalogus vai paraugus.

9. Kā mēs varam ar jums sazināties?

Contact us anytime by sending email to sales1@puluomis-life.com or fill the Inquiry form, our professional sales group will get to you within 12 working hours.

10. Kāds ir jūsu piegādes laiks?

Parasti piegādes laiks ir aptuveni 40-60 dienas.Konkrētais piegādes laiks ir atkarīgs no konkrētās kategorijas.

11.Kāpēc izvēlēties HOWSTODAY?

• HOWSTODAY ir visaptveroša YUSING Group nodaļa, mums ir 26+ gadu pieredze eksportēšanā.
• HOWSTODAY nodarbojas ar visa veida YUSING Group produktiem, ar plašu produktu līniju, ir profesionāls mājas risinājumu nodrošinātājs.
• Katru gadu ieguldīja lielu summu pētniecībā un attīstībā, koncentrējoties uz jauno tehnoloģiju uzlabošanu un inovācijām.
• Izmantojot uz klientu orientētu vadību, profesionālā komanda ir apņēmusies nodrošināt klientiem vislabāko servisu.

Mēs esam apņēmušies palīdzēt jums izveidot ideālu dzīvi.Cerot uz mūsu sadarbību, mēs esam gatavi jums.


  • Iepriekšējais:
  • Nākamais:
  • Atstājiet savu ziņu:

    Uzrakstiet savu ziņu šeit un nosūtiet to mums.